Pasywne przychody dla biur rachunkowych, oszczędności dla ich klientów oraz rozwój działalności dla partnera

Biura rachunkowe już dziś mogą pomóc swoim klientom w optymalizowaniu kosztów operacyjnych. Dzięki technologii, jaką stworzyliśmy, księgowi rozszerzają wachlarz swoich usług, stając się doskonałymi doradcami.

Nasza wizja

Tworząc Kadviser, pragniemy zautomatyzować i rozszerzyć zakres usług biur rachunkowych o optymalizacje kosztowe. Wierzymy, że nasze algorytmy pozwolą klientom biur rachunkowych (małym i średnim przedsiębiorstwom) osiągnąć wyższą rentowność i uprościć wybór dostępnych ofert. Firmy otrzymają możliwość porównania swoich kosztów ze średnimi kosztami na rynku, a dostawcy zyskają dostęp do tysięcy polskich firm szukających ich produktów i usług.

Nasz biznes

Kadviser jest własnością Księgowydoradca spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która została beneficjentem Europejskich Funduszy Inwestycyjnych w ramach konkursu organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w 2020 roku. Jurorzy PARP oraz Inkubatora Przedsiębiorczości Białostocki Park Naukowo-Technologiczny wyróżnili projekt za jego innowacyjność i szerokie zastosowanie w gospodarce. Autorzy projektu otrzymali także wyróżnienia za najlepszy projekt strategiczny Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w ramach Studiów Executive MBA.

Robert Zarański

CEO/założyciel Kadviser,
Twórca rozwiązań technologicznych i strateg biznesu.

Przemysław Bartkowiak

wiceprezes/założyciel Kadviser,
Twórca i dyrektor zarządzający Kadviser

Mateusz Cieślik

Partnership Manager

Agata Łomnicka

Client Service Manager

Zwiększ satysfakcję klientów

Celem projektu jest budowa platformy dla biur rachunkowych, która pozwoli w sposób zautomatyzowany łączyć ofertę sieci afiliacyjnej (biura rachunkowe) z potrzebami klientów z segmentu MŚP.

Nasz projekt „KsiegowyDoradca.pl – innowacyjna platforma dedykowana biurom rachunkowym do zautomatyzowanej sprzedaży produktów i usług” jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia, oś priorytetowa 1 Przedsiębiorcza Polska Wschodnia, działanie 1.1 Platformy startowe dla nowych pomysłów, poddziałanie 1.1.2 Rozwój startupów w Polsce Wschodniej.

Wartość projektu: 1 271 359,27 zł

Wartość dofinansowania: 966 756,85 zł